Home > Sesje zdjęciowe > Retro Warszawa

Retro Warszawa

February 19th, 2009 Leave a comment Go to comments

Jakiś taki mały konkursik, trzeba tylko znaleźć jakieś miejsce ze zdjęcia i jakoś wysłać na czas do pewnej gazety. Czasem można wygrać jakąś nagrodę pocieszenia, jakieś książki, jakieś wejściówki gdzieś tam oraz jakieś płyty z jakimś tam kabatetem jakiejś Olgi Lipińskiej. Jakoś się udało (jak widać TUTAJ). Waryńskiego

 1. March 5th, 2009 at 22:25 | #1

  „Nasza komisja uznała także, że warto wyróżnić pana Rafała Hencela za dobre proporcje kadru. Ujęcie to nagradzamy książką „Patrzyłam Na Usta… Dziennik Z Warszawskiego Getta”, zestawem płyt DVD kabaretu Olgi Lipińskiej i zaproszeniem na wystawę „Dwudziestolecie. Oblicza Nowoczesności”.
  fiufiu! 🙂
  Nie kumam zdjecia tej laski, ktora wygrala. Zdjecie (pewnie z komory) zrobione chyba przypadkiem w autobusie, znacznie slabsze od tego.

  Dla mnie najlepszym momentem na zrobienie zdjecia temu miejscu (zreszta w ogole w miescie) jest maj-czerwiec i godzina tak 3-5 rano, kiedy jest juz zupelnie widno, a na ulicy zywego ducha.
  Noale rozumiem, ze nie mogles czekac do maja ;))

 2. March 5th, 2009 at 22:29 | #2

  A jak dziś robiłem zdjecie innego miejsca to spotkałem dwie osoby biorące udział w tym konkursie – jedna właśnie od tego zdjęcia z autobusu 🙂 Wbrew pozorom miało sens, chodziło o podobne zdjęcie a ruin już nie ma. Trzy autobusy (w pierwszych dwóch szyba była zbyt brudna), za każdym razem powrót na ten sam przystanek 🙂 Myślę że się należało za pomysł.

 3. March 5th, 2009 at 23:00 | #3

  ato faktycznie…
  racja,dopiero teraz sie wczytalem o co kamą w tym konkursie. Zdjecie na ten tydzien – po lewej stronie koles robi wheelie na motorze /a przynajmniej tak to na pierwszy rzut oka wyglada :D/

 4. atom ant
  March 5th, 2009 at 23:00 | #4

  Wszystko wychodzi na jaw, co spoczywało pod śniegiem.
  (przysłowie szwedzkie)

 1. No trackbacks yet.